10624642_699837936737791_5762619326539304961_n

Street Food Festival 2014 – Stromovka

O víkendu 12. října jsme navštívili pokračování pouličního festivalu jídla ve Stromovce.

 

STREET FOOD FESTIVAL STROMOVKA – Ulice jak ji neznáte!

STREET FOOD FESTIVAL se vrátil 12. října 2014 opět do Prahy, tentokrát do STROMOVKY, konkrétně do tiskárny na Vzduchu (Areál Výstaviště 67).

Po květnovém úspěchu z Holešovic (více než 5000 návštěvníků) a srpnovém z Brna (více než 3500 návštěvníků)  se pořadatelé rozhodli, že by si s námi ještě rádi užili podzim právě kousek od prvního místa činu.

Heslo festivalu se tradičně neměnilo „…každý sám za sebe a všichni pro vás…“.

Předvedli se jak profesionálové i amatérští performeři s tím nejlepším ze street foodu a tentokrát tomu rozhodně nebylo jinak. Kvalitní, pestrá a originální nabídka jídel je jednou ze zásadních myšlenek STREET FOOD FESTIVALU. Zároveň se SFF zaměřujeme i na zajištění účasti zajímavých lidí, projektů, odborníků, hudby, ale i neziskových záměrů a převratných koncepcí.

Akce byla pro všechny, kdo se chtěli dobře najíst, rádi zkouší nové chutě, v multikulturní prostředí se cítí jako doma a baví je netradiční prostory, ale i pro další lidi, kteří se chtěli přijít prostě pobavit, poslechnout si dobrou hudební produkci a dozvědět se hodně zajímavostí při doprovodném programu.
Desátek (tedy 10% z denního obratu), který se vybral, tentokrát putoval na Domov sv. Karla Boromejského (http://www.domovrepy.cz/), který se stará o nemocné seniory a který pomáhá navrátit zpět do běžného života skrze práci v Domově odsouzené ženy, které byly po pečlivém zvážení vybrány jako vhodné pro práci se starými lidmi.

Více materiálu na FB stránkách STREET FOOD FESTIVAL.

SdíletFacebookGoogle+TwitterEmailDiggLinkedInflattrPinteresttumblrRedditStumbleUponbuffer