jamie_slider1

Revoluční přístup k rychlému vaření chutných jídel.

Jamie ve svém novém počinu, kuchařce „Jamie Oliver 30 minut v kuchyni“, si ale nastavil ještě odvážnější metu – do magické půlhodiny, jež je pro spoustu lidí maximálním časem, který jsou ochotní vaření věnovat, vměstnal kompletní menu. A proto i vy, kdo se vrátíte domů po dlouhém dni v práci budete postupem podle Jamieho receptů schopni do 30 minut servírovat nejen jeden chod, ale kompletní menu.

Jak je to možné?

„Nejde o slevování z kvality. Kouzlo spočívá v organizaci práce, její rychlosti a také uplatnění vychytávek a triků, o které se s čtenáři rád podělím. Pak dokážete během chvilky na stůl položit talíře plné neskutečně dobrého jídla,“ vysvětluje Jamie Oliver. „Tenhle styl vaření chytře využívá každou minutku, je to přitom velká zábava a kuchyně se opět stává místem k práci, pro kterou byla stvořena,“ dodává hvězdný šéfkuchař.

30 minut 3

Zbrusu nová kuchařka vás naučí uvařit 50 kompletních menu složených ze tří až čtyř samostatných jídel, které k sobě perfektně pasují. Jamie Oliver v nich kombinuje předkrmy, saláty, hlavní jídla a samozřejmě i dezerty. K některým receptům doplňuje i vhodný výběr vína či piva, nebo přidá recept na osvěžující nápoj.

30 minut 1

Pokud si teď myslíte, že něco takového může zvládnout jen profík, ale vy rozhodně ne, Jamie vás přesvědčí, že si máte víc věřit. „Možná si myslíte, že to nedokážete, ale já vám slibuju, že ano. Každé z 50 menu ve své knize jsem pečlivě popsal, takže si nad postupy nebudete muset lámat hlavu,“ ujišťuje šéfkuchař.

30 minut 2

-obrázky z knihy Jamie Oliver 30 minut v kuchyni

Náhled knihy:


Obsahuje:

  • Vegetariánská menu (těstoviny, atd..)
  • Kuřecí
  • Hovězí
  • Ryby
  • Jehněčí
 Název  Jamie Oliver 30 minut v kuchyni
 Autor  Jamie Oliver
 Nakladatel  MLD Publishing s.r.o.
 Počet stran  288
 Vazba  Vázaný
 Formát / Hmotnost  200 x 244 mm / 1158g
 Vydáno  1.11. 2011

 

SdíletFacebookGoogle+TwitterEmailDiggLinkedInflattrPinteresttumblrRedditStumbleUponbuffer