BBQ FB

Grilovací sezóna je v plném proudu!

BBQ kuchařka z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube” od DJ BBQ ukazuje klasické i zcela nové recepty, které dodají šmrnc vašemu grilování

BBQ kuchařka je základním průvodcem ke grilování se zaručeně fungujícími recepty, celou řadou nejrůznějších BBQ technik, tipů a nápadů, které se hodí každému, od grilovacích začátečníků až po tvrdé jádro nadšenců. 

BBQ kuchařka je rozdělena do pěti kapitol, ve kterých najdete recepty na vše od masa přes ryby k zelenině, a to včetně receptů na grilování velkých kusů masa s dlouhou a pomalou přípravou, ale i na „rychlopalné grilovačky“, „boží“ přílohy, chuťovky, dipy, salsy a marinády. BBQ kuchařka navíc obsahuje celou škálu užitečných tipů a technik pro práci s grilem, takže vaše grilování už nikdy nebude stejné.

BBQ kuchařka je knihou z produkce “Jamie Oliver’s FOOD Tube”, což je komunitní kanál Jamie Olivera na YouTube, který má více než 400 000 předplatitelů. Pod značkou produkce “Jamie Oliver’s Food Tube” budou v budoucnu vydávány i další praktické, cenově dostupné a uživatelsky příjemné kuchařky s lahodnými recepty inspirované neuvěřitelnými (šéf)kuchaři a všemi, kdo umí a jsou spojení s kanálem FOOD Tube. Jamie Oliver pro každou knížku připravil předmluvu, ve které v krátkosti představuje jejího autora a knihu samotnou.

Autorem BBQ kuchařky je Christian Stevenson – DJ BBQ facbinstatwitGooglePlus-Logo-02Food Tube Logo, americký DJ a skvělý BBQ kuchař z hlubokého amerického Jihu, který žije a dýchá jak vařením, tak bavením lidí. Rád vymýšlí vlastní slova, takže po přečtení BBQ kuchařky si taky obohatíte slovník o pár novotvarů tohohle šílence. Christian Stevenson je mužem mnoha talentů a je také, mimo jiné, gastro sloupkařem pro magazín FHM. Za svůj pořad RAD na Kanálu 5 v UK získal ocenění (Britské akademie filmového a televizního umění) BAFTA. Má za sebou úspěšnou kariéru v rádiu, videohrách i ve filmech a jeho fantastická jídelní dodávka v Brightonu byla roku 2013 zvolena „Nejlepší BBQ boudou“.

Díky receptům v této knize, senzačním a vtipným videím na FOOD Tube a hlavně díky nadšení DJ BBQ, který do téhle knihy vložil duši i tělo, nebude vaše grilování už nikdy stejné“ – Jamie Oliver.

Úvodní video DJ BBQ z FoodTube kanálu:

Nahlédni do kuchařky:

Kuchařku najdete v našem e-shopu.

SdíletFacebookGoogle+TwitterEmailDiggLinkedInflattrPinteresttumblrRedditStumbleUponbuffer