Den revoluce ve stravování – Food Revolution Day 2015

Podívejte a poslechněte si povedený klip k letošnímu Food Revolution day 2015.
Připoj se a sdílej foodrevolution.com

 

Den revoluce ve stravování. Lidé po celém světě pracují na tom, aby společně změnili nebo upravili svoje (špatné) stravovací návyky, a budou mezi sebou sdílet informace, zdroje, nápady týkající se jídla a zdravého stravování. Ve školkách, školách, organizacích, firmách, ale i jednotlivci budou dobře, kvalitně a zdravě vařit.

Co znamená den revoluce ve stravování?
Den revoluce ve stravování, tedy dne 15. května 2014, mají lidé, kteří milují jídlo možnost sdílet informace, zdroje, nápady týkající se jídla a stravování a předávat si tak vzájemně své znalosti. Lidé po celém světě budou pracovat na tom, aby společně v zaběhnutém nezdravém stravování něco změnili.
Den revoluce ve stravování je o spojení se s vaší komunitou skze události ve školách, restauracích, místních podnicích, farmářských trzích a na večeřích pořádaných milovníky jídla. Jde také o inspiraci lidí k tomu, aby změnili své stravovací návyky a podpořili misi za lepší stravování a vzdělávání pro každého.
Kdo se účastní?
Školy, podniky, šéfkuchaři, restaurace a milovníci dobrého jídla po celém světě se budou účastnit a my bychom byli rádi, kdybyste se účastnili také.
Den revoluce ve stravování je otevřený každému na světě, kdo chce podniknout kroky ke zdravějšímu životnímu stylu a lepšímu vzdělávání v oblasti stravování.
Jestliže máte nějaké znalosti týkající se jídla a stravování, které chcete sdílet, tak proč nevytvoříte místní událost, nenajdete si událost blízko vás, které se můžete účastnit, nebo neuspořádáte párty s večeří.
V rámci této akce, dne revoluce ve stravování, můžete i finančně přispět na vzdělávání lidí v oblasti stravování, a to například i tím, že účast na vámi pořádané akci podmíníte, byť i jen symbolickým, příspěvkem.

SdíletFacebookGoogle+TwitterEmailDiggLinkedInflattrPinteresttumblrRedditStumbleUponbuffer